Filmklappe

Filmy Video

Filmy informacyjne o CHEFS CULINAR

CHEFS CULINAR oferuje kompleksowy pakiet artykułów i usług przeznaczony dla klientów z sektora gastronomii i żywienia zbiorowego. Oferta CHEFS CULINAR obejmuje bowiem najróżniejsze dziedziny produktów, które ułatwiają codzienną pracę
w restauracji i kuchni. Brzmi ciekawie? Nasze filmy zawierają dokładniejsze informacje o asortymencie i usługach oferowanych przez firmę. Zapraszamy do zagłębienia się w naszą bogatą ofertę i życzymy miłego oglądania!


Troska

CHEFS CULINAR jako dostawca hurtowy doskonale zna potrzeby żywienia zbiorowego oraz gastronomii. Nasze usługi przyczynią się do osiągnięcia przez Państwa sukcesu. Zatroszczymy się o wszystko by mogli Państwo skupić się wyłącznie na swojej działalności gospodarczej.

Różnorodność

CHEFS CULINAR oferuje szeroki asortyment artykułów spożywczych i przemysłowych. Produkty świeże, mięso
i wędliny, mrożonki, produkty piekarnicze i dania gotowe przechowywane są w osobnych magazynach. U nas znajdą Państwo wszystko, czego nie może zabraknąć
w restauracji, hotelu czy stołówce!


Jakość

Wykwalifikowani pracownicy naszej firmy porcjonują, przyprawiają i panierują świeże mięso według Państwa indywidualnych potrzeb.

Bezpieczeństwo

Optymalna jakość w CHEFS CULINAR rozpoczyna się już przy wyborze dostawców. Regularne audyty naszych kontrahentów przemysłowych, kontrole higieny zgodnie
z zasadami HACCP oraz intensywne szkolenia pracowników odgrywają dla nas bardzo ważną rolę.


Niezawodność

Państwa zamówienia docierają do nas różnymi drogami: przyjmowane są przez naszego przedstawiciela handlowego podczas wizyty u Państwa lub składają Państwo zamówienie telefonicznie w naszym dziale obsługi klienta.

To co nas wyróżnia

CHEFS CULINAR dysponuje szeroką gamą produktów
i usług, które ułatwią Państwu codzienną pracę. Na corocznych targach CHEFS CULINAR mogą Państwo uzyskać wyczerpujące informacje na temat naszej bogatej oferty.

old trucks

Historia

Dowiedz się, jak powstała firma CHEFS CULINAR. Zapraszamy w kulinarną podróż w czasie.

chefs culinar trucks

Firma

Logistyka szyta na miarę? Tak, Chef!

soccer strategy on a blackboard

Strategia

Poznaj wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy