Oferta miesięczna

Zobacz nasze comiesięczne gazetki z produktami promocyjnymi – dostosowanymi do aktualnych potrzeb Twojej restauracji. W każdym numerze znajdziesz sprawdzony przepis na sezonowe danie oraz wywiad z cyklu Biznes ze smakiem. Gazetki możesz przeglądać online lub ściągnąć plik w formacie PDF.

NAJNOWSZE GAZETKI PROMOCYJNE

Gazetka Promocyjna Czerwiec 2021
Czerwiec 2021r.

Chociaż dla kucharzy lato niekoniecznie oznacza wakacje, masz powody do uśmiechu! Tylko pomyśl, że teraz świeże warzywa i ryby, lekki nabiał do sałatek i chłodników i najlepsze mięsa grillowe masz na wyciągnięcie ręki! Tak jak nasze czerwcowe wydanie. Kiedy już po nie sięgniesz, okaże się, że równie blisko czekają gofry, naleśniki i knedle z truskawkami, lody, lemoniady i mieszanki do smoothiesów, sosy deserowe i owoce liofilizowane. A kiedy zrobi się za słodko, w pobliżu będą frytki i świetna passata z włoskich pomidorów. W ramach wakacji zabierzemy Cię za to aż do Japonii (Biznes ze smakiem, s. 22).

Okładka oferta Maj 2021
Maj 2021 r.

Jest maj, jest grill. Nie wybaczyłbyś nam, gdyby w naszej majowej gazecie było inaczej. Dlatego znajdziesz tu wybór mięs szczególnie nadających się na ruszt – od steków i burgerów wołowych, przez karkówkę, po żeberka – oraz idealnie opiekające się warzywa i sery. Nie brakuje kiełbas, ryb, aromatycznych ziół i poręcznych sosów. Są też niezbędne w grillowych chwilach sztućce i talerze z ekomateriałów. A zwolennikom kuchni bardziej eleganckiej możesz zaserwować grillowane surf ‘n’ turf według naszego przepisu i połączyć mięso i krewetki. Pogody!