Oferta miesięczna

Zobacz nasze comiesięczne gazetki z produktami promocyjnymi – dostosowanymi do aktualnych potrzeb Twojej restauracji. W każdym numerze znajdziesz sprawdzony przepis na sezonowe danie oraz wywiad z cyklu Biznes ze smakiem. Gazetki możesz przeglądać online lub ściągnąć plik w formacie PDF.

Chefs Culinar - oferta miesięczna
Marzec 2020 r.

Lekka kuchnia roślinna? Jak najbardziej. W wiosennym numerze naszej gazetki znajdziesz mnóstwo produktów, które pozwolą Ci przygotować lekkie, kolorowe, a przede wszystkim smaczne i pomysłowe dania wegańskie i wegetariańskie. Ale, oprócz owoców, warzyw i orzechów, mamy dla Ciebie również bogatą ofertę wędlin, ryb, mąk oraz produktów z kategorii non food, takich jak gąbki, filiżanki czy kucharskie koszulki. Tylko zamawiać!

Chefs Culinar - gazetka promo - luty 2020 r.
Luty 2020 r.

Karnawał i walentynki. W tym czasie znakomicie sprawdzą się owoce morza – jako imprezowe przekąski lub wyszukane dania dla zakochanych. Dlatego też w naszej lutowej gazetce królują właśnie one – oczywiście w promocyjnych cenach. Mamy także dla Ciebie sprawdzony przepis na nowozelandzkie mule w sosie szafranowym z pieprzem syczuańskim oraz bogatą ofertę wędlin, mięs, serów i warzyw, a to przecież znakomity materiał wyjściowy dla każdego kreatywnego szefa kuchni.