Oferta miesięczna

Zobacz nasze comiesięczne gazetki z produktami promocyjnymi – dostosowanymi do aktualnych potrzeb Twojej restauracji. W każdym numerze znajdziesz sprawdzony przepis na sezonowe danie oraz wywiad z cyklu Biznes ze smakiem. Gazetki możesz przeglądać online lub ściągnąć plik w formacie PDF.

NAJNOWSZE GAZETKI PROMOCYJNE

Oferta miesięczna
Wrzesień 2020 r.

We wrześniowej gazetce prym wiedzie kaczka i kaczy smalec. Ale w naszej ofercie znajdziesz także mnóstwo jesiennych smaków: podgrzybki, żurawinę, zakwasy do żuru i barszczu, wytrawne wina, zioła, jabłka, kiszoną kapustę, owocowe ciasta, a także nogi z gęsi i flaki cielęce. Nie zapomnieliśmy także o serach, rybach i owocach morza oraz niezwykle praktycznych produktach do przechowywania żywności. Sprawdź także przepis o dumnej nazwie „Talerz pięciu smaków z kaczką w roli głównej”, czyli wyjątkowy rarytas w jesiennym menu.

Oferta miesięczna
Sierpień 2020 r.

Czas na prawdziwie letnią kuchnię – lekkie sałatki, mięsa i warzywa z grilla, owocowe ciasta i... kurki, przyrządzane na wiele różnych sposobów. Stąd też w sierpniowym numerze gazetki znajdziesz mnóstwo sezonowych produktów, do wykorzystania w Twojej kuchni: od grzybów i mięs na grilla, przez wędliny i owoce morza, po sery, warzywa i gotowe ciasta. Możesz także skorzystać z przepisu na wyśmienitą zupę tajską, autorstwa naszego Doradcy Kulinarnego. I możesz być pewien – będzie wyjątkowo smaczna, co na pewno docenią Twoi goście.