Oferta miesięczna

Zobacz nasze comiesięczne gazetki z produktami promocyjnymi – dostosowanymi do aktualnych potrzeb Twojej restauracji. W każdym numerze znajdziesz sprawdzony przepis na sezonowe danie oraz wywiad z cyklu Biznes ze smakiem. Gazetki możesz przeglądać online lub ściągnąć plik w formacie PDF.

NAJNOWSZE GAZETKI PROMOCYJNE

Oferta miesięczna
Lipiec 2020 r.

Chcemy, żebyś jak wszyscy poczuł uroki wakacji. Produkty z naszej lipcowej gazetki z pewnością ułatwią Ci letnią codzienność w kuchni. Znajdziesz tu wielki wybór frytek i żółtych serów, ciekawe dipy, steki i ryby. Przy okazji sprawdź, jak dobrze te ostatnie odnajdują się w przepisach typu fast (tortilla, burger). Nie zapomnieliśmy o napojach – wśród nich, jak zawsze, dopasowane do sezonu wina. A na koniec ekonaczynia i płyny do dezynfekcji.

Oferta miesięczna
Czerwiec 2020 r.

Spacery, wyprawy rowerowe, pikniki. Lato sprzyja pomysłom na szybkie, wygodne jedzenie po drodze i w plenerze. A nowe wydanie naszej gazetki sprzyja ich realizacji. W czerwcowej ofercie mamy dla Ciebie produkty, które pomogą Ci w przyrządzaniu burgerów, steków i pizzy. I takie, które ułatwią ich serwowanie i transport. Nie zabrakło też podstaw do lekkiej kuchni rybnej. Szukasz weny? Polecamy przepisy na szybkie dania z wykorzystaniem szarpanej wieprzowiny i polędwicy z dorsza.