Oferta miesięczna

Zobacz nasze comiesięczne gazetki z produktami promocyjnymi – dostosowanymi do aktualnych potrzeb Twojej restauracji. W każdym numerze znajdziesz sprawdzony przepis na sezonowe danie oraz wywiad z cyklu Biznes ze smakiem. Gazetki możesz przeglądać online lub ściągnąć plik w formacie PDF.

NAJNOWSZE GAZETKI PROMOCYJNE

Oferta miesięczna
Listopad 2020 r.

W listopadzie rządzi gęsina – najszlachetniejsze z drobiowych mięs, a także wołowina, ryby, sery i pierogi. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć wybitnie sezonowych produktów, takich jak grzyby, dynie, żurawina, orzechy oraz dostojne czerwone wina – polecane do m.in. do serów i pieczonych mięs. Zobacz także autorski (i bardzo nowatorski) przepis naszego Doradcy Kulinarnego na smakowitą polędwicę z jelenia w chrupiącej panierce, z sosem jeżynowym, faszerowanymi smardzami i piklami. To prawdziwe bogactwo smaków!

Oferta miesięczna
Październik 2020 r.

Kiedy w kuchni aż kipi od kolorów i smaków, nie ma mowy o jesiennej chandrze. Nasze październikowe wydanie to prawdziwe remedium na sezonowe nastroje – masz tu świetne mięsa (od dziczyzny po cielęcinę) i ryby, leśne grzyby i świeże warzywa. Herbatę, kuwerturowe kaletki z najlepszej czekolady, przyprawy. Przepis tym razem na słodko – wyjątkowy sernik dyniowy z imbirem też bez problemu przygotujesz na bazie naszych produktów. A wywiad przeniesie Cię do krainy ciszy i relaksu.