Oferta miesięczna

Zobacz nasze comiesięczne gazetki z produktami promocyjnymi – dostosowanymi do aktualnych potrzeb Twojej restauracji. W każdym numerze znajdziesz sprawdzony przepis na sezonowe danie oraz wywiad z cyklu Biznes ze smakiem. Gazetki możesz przeglądać online lub ściągnąć plik w formacie PDF.

NAJNOWSZE GAZETKI PROMOCYJNE

Oferta miesięczna
Styczeń 2021 r.

Nowy rok i nowe smaki. W naszej styczniowej gazetce stawiamy przede wszystkim na kuchnię azjatycką (dalekowschodnie potrawy świetnie nadają się na wynos). W ofercie promocyjnej znajdziesz m.in. ryż i makarony, sosy sojowe i aromatyczne pasty do przyrządzania zup, a także krewetki, kaczkę, pędy bambusa, sezam, tempurę i przyprawy do dań z woka. Możesz także skorzystać z naszego przepisu na duet owoców morza na purée z kalafiora, z brokułami bimi, posypką chorizo i sosem skorupiakowym. Zapowiada się więc wyjątkowo smakowity początek nowego roku. I oby już wkrótce wszystko wróciło do normalności.

Oferta miesięczna
Grudzień 2020 r.

Nadchodzą święta! Dlatego w naszej grudniowej ofercie promocyjnej mamy dla Ciebie wszystko to, co będzie Ci potrzebne do przygotowania wyśmienitych świątecznych potraw – karpie, śledzie, sandacze, pstrągi, groch, suszone grzyby, mięsa, a także mrożone ciasta, owoce, wędliny oraz sery i wina musujące (to już na Sylwestra). Możesz także skorzystać z wyjątkowego przepisu na sandacza na kapuście z grzybami, duszonej w białym winie, z maślanym sosem anyżowym i zaskoczyć swoich gości prawdziwym bogactwem wysublimowanych smaków.