Oferta miesięczna

Zobacz nasze comiesięczne gazetki z produktami promocyjnymi – dostosowanymi do aktualnych potrzeb Twojej restauracji. W każdym numerze znajdziesz sprawdzony przepis na sezonowe danie oraz wywiad z cyklu Biznes ze smakiem. Gazetki możesz przeglądać online lub ściągnąć plik w formacie PDF.

Oferta miesięczna
Styczeń 2020 r.

Mamy karnawał – bardzo imprezowy czas. Czas, kiedy na stołach królują smaczne przekąski, wyborne alkohole i oczywiście szlachetny bigos – bohater naszej styczniowej gazetki. Podpowiemy Ci, jak go przyrządzić w niebanalny sposób i zaprezentujemy promocyjną ofertę produktów, dzięki którym zaoferujesz swoim gościom wiele imprezowych dań oraz drinków.

Oferta miesięczna
Grudzień 2019 r.

Nadchodzi czas świąt Bożego Narodzenia – z tradycyjnym karpiem i śledziem. Ale może już czas wnieść coś nowego do kanonu wigilijnych potraw (pozostając przy rybach)? Dlatego w tym numerze stawiamy na jesiotra – królewską rybę cenioną za wyjątkowo smaczne mięso, niemal pozbawione ości. Co ważne, jesiotra można przyrządzić nie tylko na wigilię, ale także na sylwestra. Zobacz też naszą świąteczną ofertę promocyjną.