Oferta miesięczna

Zobacz nasze comiesięczne gazetki z produktami promocyjnymi – dostosowanymi do aktualnych potrzeb Twojej restauracji. W każdym numerze znajdziesz sprawdzony przepis na sezonowe danie oraz wywiad z cyklu Biznes ze smakiem. Gazetki możesz przeglądać online lub ściągnąć plik w formacie PDF.

Oferta miesięczna
Maj 2020 r.

Otwieramy sezon grillowy. Dlatego w najnowszym – majowym numerze gazetki znajdziesz wiele produktów, które idealnie nadają się na ruszt, patelnie lub płyty grillowe. Są to m.in. wyśmienita wołowina Meisterfrisch, wysokiej jakości wieprzowina, ryby, a także świeże warzywa, wędliny i sery. Możesz także skorzystać z przepisu na wykwintny filet mignon w wędzonej słoninie z sosem tasmańskim i frytkami.

Oferta miesięczna
Kwiecień 2020 r.

Jeżeli wiosna, to Wielkanoc. I cały asortyment związanych z nią produktów, które znajdziesz w najnowszym wydaniu naszej gazetki. Nie myśl jednak, że ograniczamy się do szynek, białej kiełbasy i jaj – na naszym stole już królują szparagi! Koniecznie zajrzyj do przepisu Kolji Kleeberga na halibuta ze smażonymi zielonymi szparagami i crumble z chorizo, i zmień coś w swojej kuchni. Jak zwykle możesz też liczyć na sprawdzony wybór win i produktów non-food, w tym środków czystości. Wszystkiego pozytywnego!