Oferta miesięczna

Zobacz nasze comiesięczne gazetki z produktami promocyjnymi – dostosowanymi do aktualnych potrzeb Twojej restauracji. W każdym numerze znajdziesz sprawdzony przepis na sezonowe danie oraz wywiad z cyklu Biznes ze smakiem. Gazetki możesz przeglądać online lub ściągnąć plik w formacie PDF.

NAJNOWSZE GAZETKI PROMOCYJNE

Oferta miesięczna
Sierpień 2020 r.

Czas na prawdziwie letnią kuchnię – lekkie sałatki, mięsa i warzywa z grilla, owocowe ciasta i... kurki, przyrządzane na wiele różnych sposobów. Stąd też w sierpniowym numerze gazetki znajdziesz mnóstwo sezonowych produktów, do wykorzystania w Twojej kuchni: od grzybów i mięs na grilla, przez wędliny i owoce morza, po sery, warzywa i gotowe ciasta. Możesz także skorzystać z przepisu na wyśmienitą zupę tajską, autorstwa naszego Doradcy Kulinarnego. I możesz być pewien – będzie wyjątkowo smaczna, co na pewno docenią Twoi goście.

Oferta miesięczna
Lipiec 2020 r.

Chcemy, żebyś jak wszyscy poczuł uroki wakacji. Produkty z naszej lipcowej gazetki z pewnością ułatwią Ci letnią codzienność w kuchni. Znajdziesz tu wielki wybór frytek i żółtych serów, ciekawe dipy, steki i ryby. Przy okazji sprawdź, jak dobrze te ostatnie odnajdują się w przepisach typu fast (tortilla, burger). Nie zapomnieliśmy o napojach – wśród nich, jak zawsze, dopasowane do sezonu wina. A na koniec ekonaczynia i płyny do dezynfekcji.