Z dniem 1 lipca 2016 oddzial Wrocław przyjmuje nazwę Chefs Culinar

wrocław

Drodzy Klienci,

nasza firma wspólnie z Państwa pomocą rozwinęła się w obszarze dostaw hurtowych i żywienia zbiorowego. Aby sprostać zmianom zachodzącym na rynku oraz w środowisku konkurencji, pragniemy i jesteśmy zobligowani dostosować nasze struktury i procesy do obecnie panujących warunków w naszym otoczeniu.

W związku z tym, chcielibyśmy poinformować Państwa, iż z dniem 1 lipca 2016 roku nazwa firmy zmienia się na Chefs Culinar sp. z o.o.

Ponieważ oba przedsiębiorstwa mają jednakową strukturę własnościową i zbieżne cele pozostajemy tym, kim jesteśmy obecnie. Wierni naszym wartościom nadal jesteśmy rodzinnym i przyjaznym przedsiębiorstwem, silnym w Państwa regionie, ze stale rozszerzającym się, pełnym asortymentem artykułów spożywczych i niespożywczych dostępnych z jednej ręki.

Zapewniamy, iż dołożymy wszelkich starań, abyście Państwo nie odczuli skutków zmian zachodzących w naszej firmie. Oczywiście pozostają Państwo w znanych sobie i sprawdzonych rękach.

Pozadto zwracamy się z prośbą o przekazanie tej informacji do odpowiednich osób lub działów w Państwa firmie. W sprawie dalszych informacji Państwa opiekun handlowy pozostaje zawsze chetnie do dyspozycji.

Cieszymy się na dalszą współpracę z Panstwem i mamy nadzieję na Państwa przychylne nastawienie i towarzyszenie przyszłym zmianom.

Z pozdrowieniami,

Zespół Chefs Culinar