CHEFS CULINAR LKW

Tysiące produktów dostępnych od ręki? Tak, Chef!

Hand mit Teller am Buffet
Foodservice naszą pasją!

Kilka słów o nas

CHEFS CULINAR to firma o międzynarodowych korzeniach i 25-letnim doświadczeniu w branży HoReCa. Oferujemy pełen asortyment z zakresu gastronomii, hotelarstwa oraz żywienia zbiorowego. Zapewniamy kompleksową dostawę produktów spożywczych i niespożywczych. Dzięki szerokiej ofercie z sukcesem działamy nieprzerwanie od sześciu lat na terenie Polski. Najnowsza technika magazynowa, ekologiczna logistyka oraz sprawna obsługa czynią z nas solidnego partnera w biznesie.

Kulinarni specjaliści od smaku 

Profesjonalna obsługa to dla nas priorytet. W codziennej pracy stawiamy na szybką i sprawną obsługę oraz stałą gotowość do pomocy. Każdy z naszych klientów może liczyć na fachowe wsparcie doradców kulinarnych – służymy radami nie tylko w kwestii produktów, lecz także technologii czy filozofii biznesu. Podstawą naszego działania są długotrwałe relacje handlowe, charakteryzujące się obustronnym partnerstwem opartym na zaufaniu i uczciwości. 

Partnerstwo i współpraca

Na co dzień koncentrujemy się na zapewnieniu klientom najwyższej jakości i ekonomicznych rozwiązań w zakresie użytkowania dostarczanych produktów. Odpowiedzialność, wydajność i otwartość na wszelkie nowości przyświecają nam każdego dnia. Filarami partnerskiej współpracy są dla nas lojalność, rzetelność i szacunek. 
 


Rozpocznijmy współpracę

Köche

Zostań klientem CHEFS CULINAR Polska. Korzystaj z szerokiej gamy produktów dostępnych od ręki oraz fachowej pomocy doradców kulinarnych – Jacka Fedde, Rafała Soroczyńskiego i Jarosława Śliwki. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną ofertę współpracy.

Nasz asortyment

Auswahl an Lebensmitteln

Bogactwo asortymentu czyni CHEFS CULINAR niezawodnym partnerem. Aby sprostać wymaganiom klientów, oferujemy 12 000 sprawdzonych artykułów spożywczych i niespożywczych dla gastronomii, hotelarstwa oraz żywienia zbiorowego.

Dane & Fakty

 

  • 5 edycji targów Poznań Vision
  • 7 oddziałów na terenie całego kraju
  • 60 samochodów dostawczych
  • 300 pracowników
  • 12 000 artykułów w ofercie
old trucks

Historia

Dowiedz się, jak powstała firma CHEFS CULINAR. Zapraszamy w kulinarną podróż w czasie.

chefs culinar ciężarowy

CHEFS CULINAR Niemcy

Poznaj źródło naszego doświadczenia