Three chefs

Marki własne CHEFS CULINAR

31.01.2019

The CHEFS CULINAR Private Labels
Państwa potrzeby. Nieograniczone możliwości. Nowe marki własne CHEFS CULINAR.

Wymagania naszych Klientów i rynku stale się zmieniają. Dlatego też nadaliśmy nową strukturę naszym dotychczasowym markom i przedstawiliśmy je w czytelny sposób, dopasowując asortyment do potrzeb naszych klientów. Nowe linie produktów zawierają przejrzyste i bezpieczne oferty dla wszystkich kluczowych grup towarowych.

Państwa potrzeby. Nieograniczone możliwości
Od podstawowego zaopatrzenia w artykuły spożywcze do kulinarnych atrakacji. Struktura i przejrzystość naszych marek własnych umożliwia szybki wybór i prosty proces zamawiania. 

Za asortymentem naszych marek własnych stoi kompetencja oraz wysokie wymagania stawiane przez CHEFS CULINAR. Oprócz dobrego smaku zapewniamy różnorodność oferty oraz zoptymalizowaną wartość dodaną.

 

Gwarancja jakości, która codziennie się potwierdza.

 

  • BASE CULINAR to korzystna cenowo linia, dopasowana do regularnego zapotrzebowania hoteli, gastronomii, żywienia zbiorowego oraz socjalnego. BASE CULINAR obejmuje produkty żywnościowe dobrej jakości z kluczowych grup towarów, na wszystkich poziomach konfekcjonowania i w różnych wielkościach opakowań. 
  • STAR CULINAR to najszlachetniejsza linia, obejmująca produkty najlepszych marek. Jest dopasowana do wymogów kuchni kreatywnej i oferuje wyszukane produkty surowe najwyższej jakości.
  • MEISTERFRISCH to marka najwyższej jakości świeżego mięsa wołowego z własnego przetwórstwa. MEISTERFRISCH to mięso wołowe z wyselekcjonowanych niemieckich jałówek kontrolowanego pochodzenia, z humanitarnych hodowli z możliwością śledzenia procesu produkcji i transportu.
Frühstücksauswahl

Przeglądaj wygodnie nasze katalogi

Dla Państwa wygody przygotowaliśmy katalogi z naszym asortymentem do wglądu online.