wstecz

Angelika Motopulos - Ekspert Akademii

Dyplomowana psychodietetyk, ekspert w dziedzinie żywienia.

„Młodzi ludzie dzięki Akademii szkolić się będą w zakresie nowości kulinarnych, dietetyki, a nawet zarządzania stresem”

"Akademia Mistrzów Smaku to nowatorski program edukacyjny, dzięki któremu młodzi adepci gastronomii mają szansę poznać nowinki ze świata i nauki. Dodatkową motywacją do czynnego udziału w projekcie, jest dla nich możliwość nauki u boku swoich dotychczasowych idoli, a także postaci znanych im z show biznesu.

Co więcej, młodzi ludzie, dzięki Akademii szkolić się będą w zakresie nowości kulinarnych, dietetyki, a nawet zarządzania stresem, co pozwoli im zaistnieć na dzisiejszym trudnym rynku gastronomicznym."

 

Swoją rozległą wiedzę z zakresu dietetyki, zdrowia publicznego, coachingu i mentoringu oraz psychologii klinicznej zdobywała m.in. na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, Uniwersytecie SWPS i Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.

Jest to ceniona specjalistka posiadająca  bogate doświadczenie zawodowe jako dietetyk gabinetowy, szkoleniowiec i mówca motywacyjny. Jej wypowiedzi i komentarze można było znaleźć m. in. w magazynie Be active, gdzie była redaktorem czy na popularnym portalu Wizaz. pl.  Współpracowała ze znanymi trenerami jako konsultant żywieniowy oraz regularnie jeździ na Fit Campy z Tomaszem Choińskim, wspierając uczestniczki poradami na temat dietetyki. Na co dzień pasjonatka zdrowego odżywania i holistycznego podejścia do zdrowia.