Środki czystości i artykuły higieniczne

Czystość i higiena w gastronomii to podstawa. Zadowolenie Twoich gości zależy nie tylko od serwowanych przez Ciebie potraw, ale też od całego otoczenia, w którym są one podawane.

Coraz bardziej świadomi i wymagający konsumenci zwracają baczną uwagę na to, czy lokal, w którym spożywają posiłek jest schludny i czy dania serwowane są na czystych talerzach. Nie możesz zawieść ich zaufania!

srodki czystosci

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, wiedząc jak kluczowy jest to aspekt rozwinęliśmy szeroką ofertę środków czystości i artykułów higienicznych dla każdego sektora z branży.

Znajdziesz u nas specjalistyczne środki niezbędne do utrzymania czystości takie, jak: płyny do mycia naczyń, tabletki do zmywarek, a także środki do mycia podłóg czy czyszczenia toalet.

Są to zarówno koncentraty, jak i gotowe do użycia produkty.

srodki czystosci

Oczywiście nie mogło w naszej ofercie zabraknąć rożnego rodzaju akcesoriów pomocniczych takich, jak: mopy, szczotki, ściereczki, zmywaki itp.

Nasza oferta to również środki ochrony osobistej, płyny do dezynfekcji, jednorazowe akcesoria typu rękawiczki czy fartuchy. Niezbędne w profesjonalnej kuchni.

srodki czystosci

Nie zapominaj, że dbając o czystość i higienę w Twoim lokalu, masz wpływ na zadowolenie Twoich gości.

Poznaj naszą ofertę:

 

Środki czystości - kliknij tutaj i przejdź do Webshopu >>

Środki do dezynfekcjikliknij tutaj i przejdź do Webshopu >>

Artykuły papierowekliknij tutaj i przejdź do Webshopu >>

Ściereczki, gąbki, szczotkikliknij tutaj i przejdź do Webshopu >>