Owoce i warzywa

Warzywa i owoce to podstawa zdrowej, zbilansowanej diety. Są niezastąpionym źródłem witamin i składników mineralnych, ponadto są bogate w błonnik – element niezbędny do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego.

Dzięki współpracy z lokalnymi i zagranicznymi dostawcami stale rozszerzamy naszą gamę produktów, aby móc dostarczać Ci świeże warzywa i owoce najwyższej jakości, które wykorzystasz do przygotowania najsmaczniejszych dań. Na każdym etapie kontrolujemy ich jakość, więc możesz mieć pewność, że dostarczymy Ci to, co najlepsze.

owoce i warzywa

Znajdziesz u nas zarówno ziemniaki, ogórki, marchewkę, jak i pietruszkę, które są absolutną podstawą, ale także szeroki wachlarz ziół, grzybów czy kiełków. Dzięki nim stworzysz przepyszne sałatki oraz dodatki do dań głównych.

owoce i warzywa

Wiemy, że w gastronomii czas ma ogromne znaczenie, dlatego tworząc naszą ofertę pomyśleliśmy także o tym, jak go zaoszczędzić. Abyś nie musiał /a tracić czasu, oferujemy obrane, wstępnie gotowane ziemniaki, cebulę pokrojoną w kostkę, siekany szpinak, gotowe mieszanki różnych warzyw idealnych do zup.

owoce i warzywa

W owocach nie mogło zabraknąć rodzimych specjałów takich jak truskawki, maliny, śliwki czy porzeczki, ale nie zapominamy też o cytrusach i gatunkach bardziej egzotycznych: pithajach, marakujach czy karambolach.

owoce i warzywa

Zaspokoimy każdą Twoją potrzebę.

Sprawdź ofertę już teraz - kliknij tutaj i przejdź do Webshopu >>