BASE CLEAN - Czystość i higiena, szybko i bezpiecznie

BASE CLEAN to profesjonalne rozwiązania dla utrzymania czystości

Czystość i higiena to absolutna podstawa w branży HoReCa. To aspekt, który ma fundamentalne znaczenie zarówno pod kątem wizerunkowym, jak i stricte biznesowym. Właśnie dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć produktów, które pomogą zachować najwyższą jakość usług.

BASE CLEAN to przystępne cenowo akcesoria i sprawdzone środki czyszczące. Artykuły są zapakowane w pojemniki o najwygodniejszych pojemnościach i najbardziej optymalnej wydajności.
Trafny wybór i łatwe zamówienie są na wyciągnięcie ręki. Nasi doradcy służą radami i chętnie pomogą w skonstruowaniu indywidualnie dopasowanej, ekonomicznej oferty.

Bez czystości nie ma jakości

czystosc

Jako ogólnie przyjęta norma – pojęcie i wymóg czystości są obowiązkowe! Szczególnie w branży gastronomicznej, turystycznej i medycznej, a także w budynkach zakwaterowania, żywienia i opieki zdrowotnej standardy czystości oraz higieny powinny być jak najwyższe. Aby ułatwić pracę osób odpowiedzialnych za utrzymanie porządku, warto skorzystać ze sprawdzonego asortymentu BASE CLEAN, który zawiera najważniejsze produkty i akcesoria czyszczące przeznaczone do codziennego użytku.

Oferujemy szeroką gamę produktów do czyszczenia i konserwacji dla wszystkich Twoich pomieszczeń. Od uniwersalnego środka czyszczącego po odkamieniacz czy nabłyszczacz.

Higiena w kuchni

srodki czystosci

Zmywarki do naczyń rozpoczęły w świecie gastronomii prawdziwą rewolucję. Dzięki najnowszym technologiom i zastosowaniu tensydów, jakość mycia wzrosła. Już w małych dawkach środki te umożliwiają osiągnięcie pożądanej, nieskazitelnej czystości. Ich skuteczność nie zależy od formy – potwierdzona jest zarówno jakość produktów w proszku, jak i tych w płynie. Asortyment BASE CLEAN sprawi, że naczynia na zastawionym stole będą lśniły prawdziwym blaskiem. Czystość jest na wyciągnięcie ręki!