Nabiał, jaja, tłuszcze

Mleko, śmietana, sery, jogurty… Bez nich w kuchni ani rusz!

Produkty nabiałowe, bo o nich mowa, mają bardzo urozmaicony skład i dostarczają wielu niezbędnych składników odżywczych, regulujących i budulcowych. Są jednym z najważniejszych surowców spożywczych, jakich używamy w kuchni. Zawierają przede wszystkim dużo białka o dobrej przyswajalności, są jednym z lepszych źródeł wapnia, a ponadto związków fosforu, potasu, magnezu, cynku…To źródło wielu korzystnych dla naszych organizmów składników.

nabial, jaja, tluszcze

Jak mawiają Francuzi - masło to podstawa dobrej kuchni, więc w naszej ofercie również nie mogło go zabraknąć. Znajdziesz u nas zarówno masło klarowane do przygotowywania potraw, masło ziołowe do smarowania, porcjowane do oferty śniadaniowej… Wszystko dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Każdy produkt pochodzi od wyselekcjonowanych dostawców oferujących najwyższą jakość.

Ponadto w ofercie tłuszczów znalazły się różnego rodzaju oleje i frytury, bez których nie mogło by się udać przygotowywanie smażonych potraw, a także margaryny i spraye do pieczenia.

nabial, jaja, tluszcze

Na koniec jaja i ich pochodne Oferujemy świeże jaja z chowu ściółkowego, gotowane i już obrane jaja, płynną masę jajową, a także świeże białko cukiernicze i płynne pasteryzowane żółtka. Jak widzisz wychodzimy naprzeciw każdej potrzebie.

nabial, jaja, tluszcze

Przekonaj się, jak bogatą mamy ofertę - kliknij tutaj i przejdź do Webshopu >>