Produkty i dania convenience

Ponieważ słuchamy Twoich potrzeb i lubimy ułatwiać Ci pracę, stworzyliśmy specjalną ofertę produktów, dzięki którym oszczędzisz czas i będziesz mógł go wykorzystać na dopieszczanie swojego menu.

Produkty convenience, bo o nich mowa, mają za zadanie ułatwić pracę, dlatego też coraz więcej restauratorów stosuje je z powodzeniem w swoich kuchniach.

Co przemawia na ich korzyść? Przede wszystkim fakt, że nie wymagają specjalistycznej obsługi. Ich przygotowywanie jest niezwykle proste, co w dobie niedoboru wykwalifikowanej kadry ma niebagatelne znaczenie. Dzięki temu możesz zagwarantować swoim gościom szybkie wydanie gotowych dań, pełnych smaku, jakości i powtarzalności.

dania convience

Wybierając tego typu rozwiązania obniżasz także koszty. Wybierasz z szerokiej oferty dań i ustalasz ilości w porcjach. Dzięki temu koszty przechowywania są niższe, a ryzyko popsucia żywności spada. Wyrzucasz mniej albo w ogóle. Masz mniej odpadów, oszczędzasz wodę (nie musisz np. myć warzyw) i energię potrzebną do gotowania (wybierając wstępnie ugotowane produkty).

Nie dość, że ograniczasz koszty funkcjonowania biznesu, to także dbasz o środowisko. Same plusy!

dania convience

Nasza oferta obejmuje zarówno myte warzywa, bazy do sosów, filetowane ryby, jak i bitą śmietanę. To Ty decydujesz, ile pracy mamy wykonać za Ciebie, żebyś miał czas na dopieszczenie swojego menu.

Ale możemy dostarczyć także gotowe dania mięsne, wegetariańskie, zapiekanki, terriny i wiele innych… Wstępnie ugotowane, zapakowane próżniowo i zamrożone produkty są gotowe do podania po podgrzaniu i doprawieniu wedle indywidualnych potrzeb.

dania convience

Poznaj naszą ofertę:

 

Półprodukty i dania mięsne mrożone i świeże - kliknij tutaj i przejdź do Webshopu >>

Półprodukty i dania rybne mrożone i konserwowe - kliknij tutaj i przejdź do Webshopu >>

Mrożone półprodukty i dania mączne oraz wege - kliknij tutaj i przejdź do Webshopu >>

Mrożone kluski, gnocchi, placki, krokiety... - kliknij tutaj i przejdź do Webshopu >>

Frytki mrożone - kliknij tutaj i przejdź do Webshopu >>