wstecz

Spotkanie z partnerami handlowymi

26 października nasze nowe centrum logistyczne w Wiskitkach odwiedzili wspaniali goście – niezastąpieni partnerzy handlowi Chefs Culinar. Jesteśmy przekonani, że to spotkanie otworzy kolejny, niesamowity rozdział naszej wspólnej kulinarnej przygody.

We wtorek 26 października 2021 roku nowe centrum logistyczne Chefs Culinar w Wiskitkach odwiedzili wspaniali goście – nasi niezastąpieni partnerzy handlowi, bez których nie moglibyśmy wspierać klientów w codziennej pracy i profesjonalnym gotowaniu. Zaproszeni goście mieli okazję poznać nas jeszcze lepiej i zobaczyć „od kuchni”, jak wygląda praca w Chefs Culinar.

Spotkanie z dostawcami
Spotkanie z dostawcami

Pokazaliśmy dostawcom, jak funkcjonuje nasz magazyn, który każdego dnia przyjmuje dziesiątki dostaw i realizuje niezliczoną ilość zamówień.

Spotkanie z dostawcami

Obowiązkowym punktem spotkania była też wizyta w naszym Atelier, gdzie goście mogli skosztować dań przygotowanych na tę okazję przez naszych kulinarnych mistrzów.

Spotkanie z dostawcami
Spotkanie z dostawcami
Spotkanie z dostawcami

To pierwsze spotkanie w nowej siedzibie otwiera kolejny, niesamowity rozdział naszej wspólnej kulinarnej przygody. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że współpracujemy z tak wspaniałymi osobami. Dzięki nim możemy oferować naszym klientom produkty najwyżej jakości w najlepszych cenach.